Roztoky pro čištění kontaktních čoček:

SOLO-care® AQUA
...pro uživatele vyžadující dlouhotrvající komfort

SOLO-care AQUATM - pro uživatele, kteří ocení vysokou úroveň pohodlí s kontaktními čočkami a delší dobu nošení během dne Revoluční roztok pro péči o všechny měkké kontaktní čočky. Díky HydroLock efekt s Provitamínem B5 a sorbitolem umožňuje vynikající pohodlí při nošení čoček i po delší dobu během dne. První a jediný roztok obsahující antimikrobiální pouzdro na čočky se systémem MicroBlock, který chrání Vaše oči před potenciálními infekcemi způsobenými používáním kontaminovaného pouzdra na čočky.

SOLO-care® HARD
...pro uživatele tvrdých a RGP kontaktních čoček

Pokud nosíte tvrdé kontaktní čočky, potřebujete k jejich ošetřování speciální roztok. SOLO-care HARD je roztok, který byl vyvinut jen pro tvrdé čočky. Umožňuje vynikající čištění, dezinfekci a zvlhčení k zajištění maximálního pohodlí při nošení.

AOSEPT® PLUS
...pro uživatele s citlivýma očima

Peroxidový roztok vhodný pro všechny druhy kontaktních čoček. Nevyžaduje mechanické čištění a oplachování. Čočky se umístí ve speciálním pouzdře naplněném roztokem a již po 6 hodinách jsou čisté a svěží, připravené k použití. Jestliže máte problém s víceúčelovými roztoky nebo jste alergik anebo máte citlivé oči, AOSEPT PLUS je roztok právě pro Vás - neobsahuje konzervační látky.

© 2007 by NextCorp software. xhtml 1.1 valid